Dobrý den, děkujeme moc, vše v pořádku Jsme moc spokojeni. Na jaře bychom chtěli předělat naši koupelnu a na chodbě technickou místnost, pokud by to bylo možné.
Dobrý den, děkujeme moc, vše v pořádku Jsme moc spokojeni. Na jaře bychom chtěli předělat naši koupelnu a na chodbě technickou místnost, pokud by to bylo možné.