M.V. ,Pec pod Sněžkou

Dobrý den, děkujeme moc, vše v pořádku Jsme moc spokojeni. Na jaře bychom chtěli předělat naši koupelnu a na chodbě technickou místnost, pokud by to bylo možné.

Přejít nahoru